• Home
  • Lifestyle
  • Review
    • Boek recensies
    • Bingewatch
    • filmrecensie
    • Gadget review
    • Game review
  • Dagje weg
  • Zorg
  • schrijfsels
    • Poëzie
    • Verhalen
  • About me
  • Contact
  • Bloglovin

    Follow
  • Reacties

    • Review: Starz – The Reason I Jump! documentaire 16 mei 2022
    • Opzoek naar een overstap T-mobile abonnement 12 mei 2022
    • Persoonlijk: Welkom in 2022 2 mei 2022
    • Terug om te kijken waar ik heen wil met mijn blog. 2 mei 2022
    • De juiste kartonnen dozen voor mijn schilderwerk voor verzending. 26 november 2021
  • Biancaschrijft.nl

    Welkom op biancaschrijft.nl. Hier vindt je van alles en nog wat, de dingen die ik tegenkom in mijn leven, die ik leuk vind en die ik beleef. Boeken, games, gadgets, dagjes weg. Veel leesplezier.
  • Categorieën

    • Bingewatch
    • Boek recensies
    • Dagje weg
    • filmrecensie
    • Gadget review
    • Game review
    • Geen categorie
    • Lifestyle
    • opinie
    • Poëzie
    • Review
    • schrijfsels
    • unboxing
    • Verhalen
    • Zorg
  • Overige informatie

    • Privacyverklaring
    • About me
    • Contact
  • Home
  • Lifestyle
  • Review
    • Boek recensies
    • Bingewatch
    • filmrecensie
    • Gadget review
    • Game review
  • Dagje weg
  • Zorg
  • schrijfsels
    • Poëzie
    • Verhalen
  • About me
  • Contact

30 dagen schrijven challenge dag 4

26 maart 2020

De vierde dag van de challenge staat in het teken van iemand die je inspireert. Weer zo’n punt waar van je denkt makkelijk, maar als je eenmaal bezig bent, blijkt het toch een stuk mogelijke te zijn. Mensen waar ik tegenop kijk zijn namelijk Steve Jobs†, Stephen Hawking†, Elon Musk, Amelia Earheart†, Marie Currie†, Moeder Theresa†, Charles Darwin† en Nikolai Tesla†, Richard Branson.

30 dagen schrijven challenge: een inspirerend persoon.

Oké, er zijn nu 2 dingen meteen duidelijk over mij, Ik ben niet iemand die makkelijk fan is van 1 persoon of 1 persoon op een voetstuk plaatst en de rest is minder dan dat. Een tweede punt is, ik hou en ben erg ß georiënteerd en ik heb affiniteit met de zorg en vrouwen die opkomen voor wat ze willen, zonder zwaar feministisch gegil. Hoe meer ik er over nadenk, hoe meer namen erbij komen in plaats van er afvallen. Nu spoelt ook de naam van Leonardo Da Vinci door mijn hoofd, is ook iemand die ik enorm bewonder en zijn werk en fylosofie fascinerend vindt, GalWekilleo Galilei, Aristoteles en sinds hij weg is bij Microsoft toch ook wel een beetje Bill Gates. Als je gaat kijken naar de mythologische verleden dan ook Joan of Arc.

Welk van in dan het belangrijkste voor de 30 dagen schijven challenge:

Elon Musk: De meeste mensen kennen deze man van de Tesla auto’s, you love them or you hate them. Zelf ben ik echt verzot op deze auto’s en kan niet wachten tot het 2030 is en elektrisch rijden verplicht wordt. De Tesla model 3 is al een betaalbare auto, maar als je die dan tweedehands koopt, dan doe ik desnoods de polonaise in mijn eentje.Tesla snellaadpunten 30 dagen schrijven

Wat minder bekend is zijn SpaceX programma. Hierbij maakt hij gebruik van raketten die uit zich zelf weer terugkeren naar de aarde. Wat zo jammer is, is het feit dat de missers op het nieuws getoond woorden. Er is geen andere instituut voor ruimte reizen die het wacht om terugkerende raketten te gebruiken, Elon wel. Hij heeft ze op verschillende ondergronden getest, waaronder een panton op zee. Onlangs is een raket voor de 5de maal gebruikt. Reken eens uit hoeveel geld dat bespaart en hoeveel ruimte vervuiling dat scheelt.Space X lanceerstation 30 dagen schrijven challenge

 

Marie Currie: Dit is een naam die waarschijnlijk bij veel mensen geen belletje doet rinkelen. Deze pools-franse vrouw was qua kennis en opleiding haar tijd ver vooruit. Ze was zowel scheikundige als natuurkundige en en de ontdekker van Polonium en Radium, beide zeer radioactieve stoffen. Waar ze beide een Nobelprijs voor kreeg.Marie_Skłodowska-Curie's_Nobel_Prize_in_Chemistry_1911

Haar echte naam was Maria Sklodowska. Door een verbod op vrouwen aan de universiteit in Polen begin 20ste eeuw en het verplicht voeren van de Russische taal, dreef haar uiteindelijk naar Parijs. De kamer van Marie Curie schijnt nog steeds dusdanig besmet te zijn met radioactieve resten, dat een geigermeter uitslaat. Op 66 jarige leeft is ze overleden aan leukemie, vrijwel zeker veroorzaakt door stralingsziekte.Madam currie quote 30 dagen schrijven challenge

Charles Darwin: Ik vermoed dat iedereen wel eens van deze man gehoord heeft. Je denkt dan aan een wel onderwezen en beleerde man. Van huis uit is hij opgevoed van uit een religieuze en filosofische op voeding. Toch was dit voor Darwin niet genoeg en ging op zoek.

Darwin 30 dagen schrijvenCharles Darwin was een heuse autodidact, hij heeft zichzelf meester gemaakt in de evolutie, natuurlijke historie en geoloog, verder heeft hij wel geleerd voor theoloog. Hij begon echter meer en meer zijn geloof in de kerk te verliezen en de wetenschap begon het te winnen.Darwin evolutie

De evolutie theorie van Charles Darwin heeft overlappingen met de overlevingsleer van Mendel. Op jonge leeftijd werd hij al gekweld door een ziekte, maar men weet to op bed dag van vandaag niet welke. De meeste verdenkingen gaan uit naar de ziekte van Chages.

Zo, dar was mijn rijtje knappe koppen. Ik kon gewoon niet kiezen. Ik vond het van mezelf al knap dat ik het hem weten terug te dringen tot 3. Voor wie zou jij kiezen bij de 30 dagen schrijven challenge? Wie inspireert of intrigeert jou?

Follow my blog with Bloglovin

Mocht je dit ook willen doen op je Blog of sociale media. Een link naar mijn blog wordt zeer gewaardeerd.

Delen:

  • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
30 dagen schrijven challenge
Share

Geen categorie

Bianca Ronday

You might also like

30 dagen schrijven challenge dag 11
19 april 2020
30 dagen schrijven challenge dag 10 waar ben ik gepassioneerd over.
8 april 2020
30 dagen schrijven challege noem 10 liedjes waar je momenteel gek op bent
29 maart 2020

Leave A Reply


Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badgeLaat meer berichten zien

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

  • Popular Posts

    • Video unboxing: Japan Candy box met winactie!
      26 juni 2017
    • Winactie: De bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine - Ranson Riggs (Gesloten)
      2 mei 2018
    • Brownies per post besteld, nu lekker snoepen!
      7 juni 2017
    • Ik beken, maar waarom moeilijk doen als het makkelijk kan.
      4 januari 2016
    • Video Unboxing: Geek Gear World of Wizardry box mei
      12 juni 2017



© Copyright Bianca Ronday