Tijdens de challenge van de 6 de dag van de 30 dagen schrijven challenge is het de bedoeling om 5 manieren te geven/bedenken om je hart te veroveren. Dit vind ik heel lastig, want ik ben iemand die sterk geloofd in een soulmate. Ik trek het dus verder door dan liefde, maar ook vriendschap, kameraadschap, goede collega’s, noem maar op. Ook deze mansen veroveren je hart, niet allen een geliefde. Hieronder lees je mijn top 5
30 dagen schrijven challenge dag 6
5 manieren om mijn hart te veroveren
- Zie een mentale of fysieke “afwijking” niet als een tekortkoming om een relatie op welk niveau dan ook met elkaar aan te gaan. Sta open voor alles en iedereen. Dus wees geen queen bee met een stel marionetten naast zich, maar ga voor het goud wat in iemand leeft, herken dat, erken dat en bouw van daaruit een mooi relatie op.
- Niet bang zijn om buiten je vaste “kliekje” contact te leggen met mensen en daar open voor te staan. Zelf kom ik van een dorp en het is binnen sommige vriendengroepen dat je bij elkaar blijft van wieg tot kist. Persoonlijk vind ik dit zo zonde. Er zijn zoveel mooie mensen op de wereld om te leren kennen en ontdekken. Ik kan het dus zeer waarderen als je verder kunt kijken dan je vertrouwde clubje en de waarde in mensen daarbuiten kunt zien.
- Wees behulpzaam!!!! Het klinkt bijna ouderwets, want ik zie het steeds minder om me heen gebeuren en als ik het zelf doe, dan reageert iemand stom verbaasd. Als je iemand moeite ziet hebben een pak van hoge plank in de supermarkt te pakken en jij kunt er wel bij, doe dat dan gewoon even. Zie je iemand slechter been de bus in komen, sta je stoel af (heb eens met krukken van Amsterdam cs tot bijna Purmerend Noord mogen staan), zie je dat een ouder iemand wordt overweldigd door het verkeer, help diegene met oversteken. Ik kan zo wel 1000 woorden weg tikken, het idee is denk ik wel duidelijk. Denk niet alleen aan jezelf, maar ook aan je medemens. We leven in een hele individualistische maatschappij en ik hou ervan als mensen zijn dan zich daar niet door laten beïnvloeden.
- Wees eerlijk en oprecht, ook al kan de waarheid hard zijn. Ik kan niet tegen ja-knikkers, mensen die meelullen en achter je rug om het tegenovergestelde zeggen. Wees gewoon eerlijk. Eerlijkheid kan hard zijn, maar hoeft niet hard gebracht te worden. De manier waarop je het brengt is heel bepalend in het feit hoe iemand het in zich opneemt. Van een zware aanval zal niemand wat leren, wanneer je iemand er op attendeert en eventueel uitlegt hoe en wat is veel doeltreffender.
- Geniet van het leven zoals hij komt en maak er geen poppenkast van. Af en toe heb ik in de huidige maatschappij het idee dat er alleen nog maar toneelgespeeld wordt. In geen enkele relatie is meer wrijving, discussie of ruzie. Het is allemaal rozengeur en maneschijn. Ja, dag, dat geloof je zelf toch niet. Een ruzie heeft niet meteen slaan met deur, gooien met borden, etc te betekenen, maar daar onderliggend zit er voor mij wel iets heel belangrijks. Dat is namelijk: er wordt nog echt gecommuniceerd en dat kan botsen. Iedereen heeft een eigen menig en die gaat niet altijd samen. Als je bekoeld bent en het weer normaal kunt uitpraten, dan verover je mijn hart.
Dit is dag 6, morgen gewoon alweer dag 7 van de 30 dagen schrijven challenge. Hoe vinden jullie het tot nu toe?
Follow my blog with Bloglovin
Leave A Reply