Eind deze maand gaat mijn jongste zusje ja zeggen tegen de man van haar dromen. 🥰🌹 Dat is toch om zelf ook helemaal verliefd op te worden?! Nou, ik in ieder geval wel. Zo sneu, net als voor vele is hun huwelijk 2 jaar lang behoorlijk uitgesteld en voor iedereen duurder geworden. 😱 Oeh la la, wil je voor merk sieraden, sjaals, riemen, dan mag je een bank overvallen. Dat geld heb ik niet in mijn huidige situatie.
Om te beginnen een mooie tas voor de spullen van de dag.
Tegenwoordig zie ik van die meiden lopen met tassen dat ik denk: “Heb je de zak van de Ikea overgespoten?” Ja, sorry, dan mag hij €300 à €400,- gekost hebben, maar ik wil er niet dood mee gevonden worden. Voor nu ben ik opzoek naar een neutrale tas twijfel tussen een zwarte, wat gewoon altijd kan, of een groene die meer afgestemd is op mijn outfit.
Dit vond ik een zeer mooi, elegant en betaalbaar zwart tasje. Precies groot genoeg om je benodigdheden voor 1 dag mee te nemen. Althans voor mij. Ik hoef niet mijn halve inboedel mee te sjouwen, om er thuis achter te komen dat ik 3/4 niet gebruikt heb.
Deze mooie groene tas oogt kleiner en over het algemeen heb ik het niet zo op tassen met 1 vak. Ik moet eigenlijk ook een organiser kopen. Deze past qua kleur, en enigszins qua print, bij mijn outfit. Daarom ben ik er toch verliefd op geworden.
Voor de sieraden is het echt even zoeken.
Het klinkt hard wat ik nu ga zeggen, maar ik zal het uitleggen.
“Al draagt een aap een gouden ring, het is blijft een lelijk ding.”
Nee, ik vind mezelf niet oerlelijk. Ben ik tevreden over mezelf momenteel, nee. Door gezondheidsproblemen, kan ik gewoon niet de sieraden dragen, die ik wil dragen. De oplossing, loslaten en creatief denken. Natuurlijk gaan mooie oorbellen altijd en ik kwam tot twee keuzes:
Ik kom graag voor de dag met mooie, wat aparte sieraden. Ze moeten niet schreeuwerig zijn, maar mensen mogen best een tweede keer willen kijken. Deze oorbel met driedubbele schakel hanger en daarin weer 2 ringen vind ik echt geweldig.
Dat ik deze zag, toen moest de kleine tomboy van vroeger gevoed worden. Wauw, dit is helemaal voor mij. Een mooi sieraad, maar niks met van die tierelantijnen erop. Nee, dat is niet aan mij besteed. Hier word ik gelukkig van.
Deze schakelketting is wel met wat bling, maar voor zo’n speciale dag, dan mag dat best. Hij is niet te “truttig”, ik vind hem gewoon stijlvol en de ketting heeft een mooie schakel.
De vorm van het hart, de versiering erop, de kleuren van de stenen en het mood symbool. Ik vind het een krachtig statement voor een bruiloft. Voor mijn zusje, zwager en hun zoons, zou ik dit embleem der liefde dragen.
Deze geweldige schakelketting met een hart die het geheel sluit, vind ik bij beide oorbellen passen, bij een bruiloft en bij mij als persoon. Het is stoer, eigenwijs, een tikkeltje excentriek, maar ook vrouwelijk, elegant en sierlijk. De maker van deze ketting heeft dat heel mooi samen weten te brengen.
Dat is duidelijk te zien op de foto van deze dame. Ze draagt het dan in het goud en ik draag echt geen goud.
Bij de prachtige schakelketting met een hartje, hoort ook een schakelarmband met een hartje. Is hij niet geweldig. Nu is het hopen dat hij over mijn oedeemkousen van mijn armen en handen past, want al mijn huidige armbanden pas ik niet meer. 😩 Ik heb zulke mooie. Van B2B en Michael Kors vooral.
Zo kom ik toch mooi de dag voor de dag.
met steunkousen aan je benen, armen en handen is het moeilijk om je tussen je oren mooi te voelen. Dit was een jaar of 10 geleden bij het huwelijk van mijn andere zusje heel anders. Toen voelde ik me wel te zwaar, nu denk ik: “Mens, waar maakte je je druk om.” Daar kom je altij later achter.
Door alles heb ik wel veel geleerd. Wat andere van je denken, doet er niet toe. Vinden ze je mooi, leuk lichtpuntje van die dag. Materiële dingen, hoeven geen honderden euro’s te kosten. Vind je het mooi, wat maakt het dat uit wat er op staat. Buddha to Buddha was eerst ook een cheap brand, you never know. Als jij je er maar lekker bij voelt. Bij deze producten, die ik in samenwerking met MyJewelry heb uitgekozen. Voel ik me een mooi en gelukkig mens op de bruiloft van mijn zusje. Dankjewel MyJewelry.
Wat is jou favoriete product die ik heb uitgekozen? Is het ook jouw smaak of juist totaal niet, wat zou je dan bestellen? Wat koop jij je sieraden?
Leave A Reply